Parodomoji Mobotix M22 kamera

mobotix-m22

 


Vaizdas tiesiogiai internetu.

 

Vartotojo vardas : demo

Slaptažodis: demo123

 

 

 

 

*Patartina naudotis Firefox interneto naršyklę, nes jos dėka kamera veikia optimaliausiai


 

 

 

Aštuoni privalumai kodėl turėtumėte rinktis Mobotix vaizdo kameras.


Privalumas- tik kamera
Nesvarbu, kur kamerą montuosite- kalnų slidinėjimo trasose ar požeminiame garaže, viskas, ko jums reikia tai ISDN arba DSL tinklo, nes visa kita jau prieš tai integruota kameros viduje. Papildomas maitinimas, korpusas arba programinė įranga nereikalinga.


Privalumas- neribota talpa
MOBOTIX vaizdo įrašymo sistema leidžia turėti praktiškai neribotą talpą, nes šiuolaikiniuose serveriuose galima sukurti vietą terabitams informacijos, naudojant standartinius ir nebrangius IT komponentus.

Privalumas- neribotos plėtimo galimybės
Kiekvienai kamerai skirta vieta kietajame diske ir kompiuterio IP adresas nustatomas paprasto dialogo būdu. Ši procedūra nėra apribota įrašančiųjų kompiuterių arba kamerų skaičiumi. Pavyzdžiui oro uoste gali veikti 400 kamerų su 10 įrašančiųjų kompiuterių. Tokios sistemos plėtimas galimas bet kuriuo metu, netgi po sistemos instaliavimo arba netgi sistemai veikiant.


Privalumas- standartinių programų panaudojimas
Tiek mažose tiek didelėse decentralizuotose sistemose visuomet patogu įvairiems vartotojams prisijungti prie vaizdo kamerų bet kuriuo kompiuteriu naudojant paprastas ir visiems suprantamas interneto naršykles. Tai leidžia išvengti papildomos programinės įrangos instaliavimo ir papildomų išlaidų. 


Privalumas- jokių judančių dalių
Jei Jūs kada nors bandėte pasiekti aukštai sumontuotą kamerą tam, kad ją sureguliuotumėte ar pakeistumėte, Jūs tikrai būsite patenkintas kamera, neturinčia jokių mechaniškai judančių dalių. Čia nėra dažnai užšąlančios automatinės diafragmos, o panoraminis vaizdas gaunamas naudojant du objektyvus. Taip pat pavyko išvengti ir nepatikimo keičiamo židinio nuotolio objektyvo, tačiau neatsisakant optinio didinimo funkcijos. Abu objektyvai yra suderinti gamykloje, sumontuoti nejudamai ir perduoda puikius vaizdus daugelį metų.


Privalumas- balso perdavimas
MOBOTIX kameros turi integruotą mikrofoną ir garsiakalbį, leidžiantį keliems vartotojams šnekėtis garsą perduodant kompiuteriniu arba telefono tinklu. Užtenka paprasto mikrofono ir standarinių kompiuterio garsiakalbių Garsas girdimas kokybiškai kelių metrų atstumu nuo kameros.Privalumas- nuotolinio valdymo koncepcija
Galimybė stebėti "gyvą" vaizdą, vaizdo įrašą arba pavienius įvykius nuotoliniu būdu vis dar yra MOBOTIX koncepcijos pagrindas. Jei rūpinatės kompanijos sauga arba norite pasitikrinti oro sąlygas pajūrio viloje, tiesiog telefonu surinkite kameros numerį ir galėsite kompiuteriu valdyti ją ISDN tinklu- naudojant tiesioginį prisijungimą įprastomis telefono linijomis.

Privalumas- puiki vaizdo kokybė
Unikalus, vidine programine įranga atliekamas skaitmeninis vaizdo apdorojimas dar prieš jo kodavimą garantuoja puikius spalvotus vaizdus. Jei pavyzdžiui pajūrio pliažo kamera rodo vaizdą, gražesnį nei jis yra iš tikrųjų, greičiausiai tai MOBOTIX kamera.

 


 
free poker

Akcijos

Reklaminis skydelis
Šios savaites pasiūlymas: ...

Saugintukas

Apsaugos tarnyba Apsauga Saugos Tarnyba

Interneto sprendimai: Mr.Bogaloo